Image Alt
Budapest

Social Media Manager állás

Jó vagy tartalomgyártásban? Mindened a social media marketing?

Téged keresünk!

Meglévő partnereink (vendéglátó helyszín, ruházat, kozmetika) újragondolt Instagram és TikTok csatornájához keresünk kreatív social media managert.

Leendő Feladataid

Tartalmak készítése az alábbi mennyiségekben (minimum):
  • képes és rövid videós tartalmak készítése (Meta és TikTok)
  • kommunikációs terv és content plan összerakása
  • account-ok kezelése (post-ok készítése, időzítése, utókövetése)
  • kapcsolattartás, konzultálás partnerekkel

Mi az

amit keresünk benned

Elvárások

  • Leglább 1-3 év tapasztalat a social media marketing területén
    (előny ha kezeltél már nagyobb fiókokat is)
  • Proaktív személyiség
  • Szövegírói készség / tapasztalat (vagy ChatGPT aktív használata)
  • Canva (vagy egyéb képszerkesztő) készségszintű ismerete
  • Videós program ismerete (pl. CapCut)
  • Közösségi média platformok ismerete (Facebook, Instagram, TikTok, LinkedIn)
    (előny egyéb közösségi média platformok ismerete)

Jelentkezés menete!

Amit kínálunk

  • Kiemelt bérezés és extra bónuszok
  • DOPA Healthcare – Az egészség az első és ezért mindent megteszünk
  • Teljes eszközpark a munkádhhoz (social media kit: laptop, telefon, kézi stabilizátor)
  • Szakmai rendezvényeken részvétel
  • Rálátás az online marketing terület működésére

Mit ad a DOPA?

Miért gyere hozzánk dolgozni?

Hosszú távú és villámprojektek váltakoztatásával kerüljük a befásulást. Így mindig új és izgalmas dolgokon pörgünk.

Imádjuk a jó kávét. Sokféle kávéválogatások gondoskodnak az egész napos pörgésről. Ráadásul mindenféle ízesítéssel tuningolhatod.

A városi közlekedéshez bérlettámogatást kínálunk, de igény esetén kondibérletre is cserélheted.

Irodánk jól megközelíthető környéken van, számos villamos és buszjárat közvetlenül nálunk tesz le.

Halálunk a kábelrengeteg, amit lehet mentesítünk. Ráadásul kellemes munkakörnyezetben dolgozunk. Ergonómikus irodai székek és szemkímélő monitorok.

Nem probléma, ha nem érsz be reggel pontosan. A feladat elvégzésére fektetjük a hangsúlyt, nem a munkában eltöltött időre.

Szívesen dolgoznál velünk? Most TE jössz!

Küldd el a jobs@dopa.hu címre azokat a munkáidat amelyekre a legbüszkébb vagy
és amelyekről úgy gondolod, hogy a legjobban sikerültek.